Ta strona wykorzystuje pliki cookies i zapisuje je na Twoim urządzeniu. Pozostając na stronie akceptujesz taki stan rzeczy. akceptuję czytaj więcej

 

Mam na imię Agata. Prowadzę tego bloga od ponad sześciu lat i wciąż bardzo to lubię:-). Lubię dzielić się z Wami nowymi przepisami, zdjęciami, wrażeniami z kulinarnych spotkań oraz nowo odkrytych smaków. To właśnie smak potrawy jest najważniejszy. Jasne, wygląd też, ale zapach i smak są jednak kluczowe w jedzeniu.

Czym jest dla mnie kuchnia? To nie jest tylko miejsce do przygotowywania posiłków. To również miejsce spotkań, rozmów,  delektowania się życiem… 

Gotuję od zawsze. Inspiracje czerpię tak naprawdę zewsząd. Oglądam, czytam, słucham, uczę się od najlepszych. Zdarza się, że zainspiruje mnie olśniewające zdjęcie. Bywa i także, że przeczytam w książce znakomity opis pysznego dania i nie mogę się doczekać, kiedy je zrobię. Tak naprawdę wszystko może stać się dla mnie inspiracją.

Zawodowo zajmuję się szkoleniami i doradztwem zawodowym, prowadzę swoją firmę. Moje kolejne pasje to kino oraz tworzenie artystyczne. Obecnie mieszkam w Poznaniu.

 

 

 

 

Archiwum
do góry