Ta strona wykorzystuje pliki cookies i zapisuje je na Twoim urządzeniu. Pozostając na stronie akceptujesz taki stan rzeczy. akceptuję czytaj więcej

 

Mam na imię Agata. Prowadzę tego bloga od ponad czterech lat i wciąż bardzo to lubię:-). Lubię dzielić się z Wami nowymi przepisami, zdjęciami, wrażeniami z kulinarnych spotkań oraz nowo odkrytych smaków. To właśnie smak potrawy jest najważniejszy. Jasne, wygląd też, ale zapach i smak są jednak kluczowe w jedzeniu.

Czym jest dla mnie kuchnia? To nie jest tylko miejsce do przygotowywania posiłków. To również miejsce spotkań, rozmów,  delektowania się życiem… Kuchnia jest dla mnie również miejscem eksperymentów. Uwielbiam się w niej zamykać i jak już nikt się nie krząta, przy dobrej muzyce, wyciągam składniki i tworzę:-). Bardzo lubię łączyć różne smaki i naprawdę szaleć z przyprawami.

Gotuję od zawsze. Inspiracje czerpię tak naprawdę zewsząd. Oglądam, czytam, słucham, uczę się od najlepszych. Zdarza się, że zainspiruje mnie olśniewające zdjęcie. Bywa i także, że przeczytam w książce znakomity opis pysznego dania i nie mogę się doczekać, kiedy je zrobię. Tak naprawdę wszystko może stać się dla mnie inspiracją.

Zawodowo zajmuję się szkoleniami i doradztwem zawodowym, prowadzę swoją firmę. Moje kolejne pasje to kino oraz literatura. Zawsze się cieszę, jak mogę pojechać na jakiś festiwal filmowy, czy przeczytać dobrą książkę. Obecnie mieszkam w Poznaniu.

 

 

 

 

Archiwum
do góry