Ta strona wykorzystuje pliki cookies i zapisuje je na Twoim urządzeniu. Pozostając na stronie akceptujesz taki stan rzeczy. akceptuję czytaj więcej

0509.20174

35

KONKURS

Wcześniej miałam okazję zaprosić Was do udziału w konkursie, w którym można było wygrać książki tematycznie nawiązujące do kulinariów.

Teraz zapraszam wszystkich Czytelników na kolejny konkurs;-). Tym razem do wygrania są produkty z firmy Octim: musztardy, sosy, glazury, przeciery pomidorowe. Temat konkursu brzmi „Pomidorowo mi!”. Do Waszych przepisów użyjcie będących jeszcze na rynku pomidorów lub jak macie ochotę: przecieru pomidorowego czy też pomidorów w puszce. Opiszcie przepis, zróbcie zdjęcia, wybierzcie dwa lub trzy najlepsze i prześlijcie na mój adres: analityka.ziarenka.pieprzu@gmail.com. Spośród wszystkich nadesłanych przepisów wybiorę trzy najlepsze i zamieszczę ja na blogu. W treści maila wpiszcie również Wasz adres i numer telefonu.

Czas na przygotowanie potraw i przesłanie do mnie zgłoszeń: 20.09.2017. Trzy wyłonione osoby otrzymają bezpośrednio z firmy OCTIM przesyłki z produktami, przy czym osoba, która zajmie pierwsze miejsce dostanie największą paczkę, kolejna średnią, a uczestnik, który zajmie trzecie miejsce-najmniejszą paczkę.

 

 

 

wydrukwydruk bez zdjęć
komentarzeKicoax1udział wzięty :)Pomirorowa Kiedy bedą wyniki ? Kicoax1ja też szukam i klikam po całym blogu i znaleźć nie mogę ziarenka pieprzuNie możesz znaleźć, bo dopiero dzisiaj je zamieszczam.dodaj komentarz
Pan/Pani:
nick:
treść

Proszę narysować poniższy kształt zaczynając od kropki, nie przerywając rysowania:

Ta przeglądarka nie obsługuje nowoczesnych technologii.

zmień rysunek
Archiwum
do góry