Ta strona wykorzystuje pliki cookies i zapisuje je na Twoim urządzeniu. Pozostając na stronie akceptujesz taki stan rzeczy. akceptuję czytaj więcej

Czas na dobrą kawę z Coffee Nation*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Espresso, cappuccino, caffè coretto, frappe czy też melange... Uwielbiam każdą z nich. Kawa, bo o niej mowa, jest dla mnie wyjątkowym napojem. Uwielbiam również  rytuały towarzyszące parzeniu i piciu kawy. Mielenie, parzenie, odpowiednia oprawa i towarzystwo...

Zanim jednak ziarna kawy przekształcą się w czarny, gorący napar, czeka je długa droga. Mnie interesuje wszystko, co jest dobrej jakości, dlatego zwróciłam uwagę na palarnię kawy Coffe Nation. Właściciele tej firmy jeżdżą regularnie do Brazylii, gdzie środowisko i warunki klimatyczne sprzyjają uprawie krzewów arabiki. Starają się być również przy zbiorze oraz selekcji ziaren kawowca. Podczas podróży współpracują z najlepszymi  plantatorami i kiperami, chcąc dostarczyć towar najwyższej  jakości dla smakoszy czarnego trunku. Kierują się przede wszystkim dobrym smakiem. Oferta firmy jest również dedykowana do profesjonalistów zawodowo zajmujących się wybieraniem, parzeniem i podawaniem kawy, czyli baristów.

Właściciele firmy Coffe Nation wiedzą, ile czasu potrzeba do wypalenia ziaren kawy w taki sposób, aby uzyskać napar z mocnym posmakiem goryczki, a ile, aby zaparzyć delikatną w smaku „małą czarną”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na stronie firmy Coffe Nation znajdziecie arabikę lub robustę (dwa najpopularniejsze gatunki kawy) o różnych smakach, a wszystkie zamknięte w bezpieczne opakowania, które chronią ją przed wywietrzeniem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*Artykuł sponsorowany.

 

 

 

Archiwum
do gry