Ta strona wykorzystuje pliki cookies i zapisuje je na Twoim urządzeniu. Pozostając na stronie akceptujesz taki stan rzeczy. akceptuję czytaj więcej

 

Mam na imię Agata i mam... o tym może innym razem;-).

Blog powstał z chęci dzielenia się, po prostu. Czym? Przepisami, zdjęciami, wrażeniami
z nowo odkrytych połączeń smakowych. Najważniejszy jest dla mnie smak potraw. Oczywiście, wygląd również, ale bywa, że danie nie zawsze wygląda ładnie na talerzu, a jednak ma znakomity smak, zapach...

Czym jest dla mnie kuchnia? To nie jest tylko miejsce do przygotowywania posiłków. To również miejsce spotkań, rozmów,  delektowania się życiem… Kuchnia jest dla mnie również miejscem eksperymentów. Uwielbiam się w niej zamykać i jak już nikt się nie krząta, przy dobrej muzyce, wyciągam składniki i tworzę:-). Bardzo lubię łączyć różne smaki i naprawdę szaleć z przyprawami.

Gotuję od zawsze. Inspiracje czerpię tak naprawdę zewsząd. Oglądam, czytam, słucham. Zdarza się, że zainspiruje mnie olśniewające zdjęcie. Bywa i także, że przeczytam w książce znakomity opis pysznego dania i nie mogę się doczekać, kiedy je zrobię. Tak naprawdę wszystko może stać się dla mnie inspiracją.

Zawodowo zajmuję się szkoleniami, prowadzę swoją firmę. Jestem doradcą zawodowym oraz trenerem umiętności miękkich. Moje kolejne pasje to kino oraz literatura. Zawsze się cieszę, jak mogę pojechać na jakiś festiwal filmowy, czy przeczytać dobrą książkę. Obecnie mieszkam w Poznaniu.

 

 

 

 

Archiwum
do góry
grupa MTMdesign: